Portfolio


Deze websites hebben wij gerealiseerd voor onze klanten

De Verbeelders webdesign

De Verbeelders


Snoeren Mediaproducties   Maarssen   April 2018

Voor Snoeren Mediaproducties / de Verbeelders is in April 2018 een nieuw webdesign opgeleverd, gebouwd in het Joomla CMS. De Verbeelders biedt inhoudelijke communicatiecontent op maat. Ze helpen met bedenken, maken en verspreiden van beeldende content: film, video, animatie, fotografie, informatieve foto's (stills), nascholingsvideo, e-learnings, reportages en infographics.  

De website moet de aangeboden types content ook allemaal tonen. De site is daarom rijk aan meer dan standaard content. Zo opent de website met een achtergrondvideo. Daarnaast bevate de website (embedded) video, galleries en mooie foto's.

Ook deze complexe content wordt door de klant zelf bijgehouden. Er is daarom bij het bouwen veel aandacht besteedt aan het gebruiksvriendelijke maken van het content-beheer. In het met Joomla gebouwde websdesign is dit uiteindelijk goed gelukt.

Klaartje Snoeren over SK-Web:

"Het fijne aan SK-Web vind ik de flexibiliteit en de omgang met klanten, geen vraag is te gek. Simon gaat door tot de oplossing is gevonden."

Adres

Vogelakker 88
1349EM Almere
+(31) 36 2340 771

info@sk-web.nl

Bank en KvK

ABNAMRO: NL62ABNA0450463079
KvK-nummer: 51756854

Privacy Statement

Social media