Portfolio


Deze websites hebben wij gerealiseerd voor onze klanten

van Wijngaarden Duurzaam


Marcel van Wijngaarden   Oudewater   Maart 2018

Van Wijngaarden Duurzaam Advies heeft als doel om mee te helpen om Nederland energieneutraal (er) te maken. Dit doen zij door te adviseren en ondersteunen bij het realiseren van een duurzame installaties, zowel bij particulieren, bedrijven, VVE’s, als instellingen. Ze zijn onafhankelijk en niet gericht op een bepaald merk, systeem of het aandragen van een bepaalde installateur of installatie.

Om deze doelstelling te ondersteunen was een simpele maar overzichtelijke website nodig die overzichtelijke informatie aanbiedt en uitnodigt om snel contact op te nemen.

Daarnaast moest de website geoptimaliseerd zijn voor SEO en gemakkelijk te beheren zijn.

Adres

Vogelakker 88
1349EM Almere
+(31) 36 2340 771

info@sk-web.nl

Bank en KvK

ABNAMRO: NL62ABNA0450463079
KvK-nummer: 51756854

Privacy Statement

Social media