Portfolio


Deze websites hebben wij gerealiseerd voor onze klanten

Hotelconcorazon.com


Stichting Corazón   Granada, Nicaragua   Februari 2018

De stichting Hotel con Corazón is een in Nederland beheerde stichting die Hotel con Corazón in Granada, Nicaragua heeft gesticht om lokale onderwijs projecten te financieren. De inkomsten van het hotel gaan voor 100% naar onderwijs, waarbij de stichting zelf een groot deel van het onderwijs organiseert.

De bestaande Wordpress website voldeed niet meer aan de eisen van deze tijd: hij was niet snel genoeg en zeker niet meer geschikt voor mobiele weergave. Dit laatste is natuurlijk erg belangrijk voor een hotel: veel mensen op reis gebruiken hun smartphone of tablet om hun hotel te kiezen.

De wensen van de stichting zijn uitgebreid geïnventariseerd en vervolgens gerealiseerd in deze met Joomla gebouwde website (waaronder tweetaligheid). Ook SEO en zoekmachineoptimalisatie moesten nadrukkelijk gerealiseerd worden. Daarnaast heeft SK-Web de uitvoering van de Adwords campagne voor zijn rekening genomen: de stichting mag namelijk middels Google Grants een budget van $10.000 per maand uitgeven aan advertenties.

De komende maanden zal blijken of de gewenste doelen behaald worden:

  • Meer bezoekers
  • Langere bezoekduur
  • Bezoekers verleiden niet via Booking.com en Tripadvisor te boeken, maar via de eigen website
  • Meer boekingen 

Reacties op de nieuwe website

"Wat een supermooie website, complimenten"

"Erg mooi gedaan, lekker fris!"

"Prachtige mooie website zeg."

"Wat heb je een mooie site gebouwd! Strak en overzichtelijk. Complimenten!"

Adres

Vogelakker 88
1349EM Almere
+(31) 36 2340 771

info@sk-web.nl

Bank en KvK

ABNAMRO: NL62ABNA0450463079
KvK-nummer: 51756854

Privacy Statement

Social media