Portfolio


Deze websites hebben wij gerealiseerd voor onze klanten

Blessures.info webshop en informatie website

Blessures.info


Blessures.info   Utrecht   Januari 2018

De website Blessures.info is opgezet als vraagbaak voor sporters die kampen met een blessure. Sporters kunnen zowel alfabetisch als per lichaamsdeel zoeken naar hun blessure, waarbij zij informatie krijgen over symptomen, oorzaken en behandeling van hun blessure.

De website bevat ook een webshop voor Kinesiotape, een soort sporttape voor de behandeling van blessures.

Voor dit product zijn in de teksten ook banners geplaatst om de verkoop te stimuleren.

SEO was een van de belangrijkste eisen bij het bouwen van deze website. Dat is goed gelukt, op zoektermen als blessures, sportblessures en meer specifieke termen als knieblessures, polsblessures scoren erg goed. Het aantal bezoekers bedraagt momenteel enkele duizenden per maand.

Adres

Vogelakker 88
1349EM Almere
+(31) 36 2340 771

info@sk-web.nl

Bank en KvK

ABNAMRO: NL62ABNA0450463079
KvK-nummer: 51756854

Privacy Statement

Social media